Керівництво закарпатських закладів ПТО обговорило проблеми учнів пільгових категорій


12 лютого 2019 року у режимі онлайн відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за темою: «Проблеми соціалізації учнів пільгових категорій під час навчання в ЗП(ПТ)О; співпраця з органами влади, іншими організаціями та установами».

Про соціально-правовий захист  учнів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти  з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування говорила  Якімеліна С.С., начальник служби у справах дітей Закарпатської обласної державної  адміністрації, а також відповіла на ряд запитань учасників вебінару.

Оновлення технологій для професійної орієнтації здобувачів освіти з популяризації робітничих професій – є важливою складової діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти у контексті реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення (розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 469-р), Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року (наказ МОН від 22.12.2018 № 1437), інших нормативних документів. Про це наголошувала керівник секції заступник директора НМЦ ПТО Ладижець І.М.

У ході секції піднімалися питання створення  на базі ЗП(ПТ)О центрів професійної кар’єри, участі молоді у Всеукраїнських конкурсах, акціях, висвітленні їх у засобах масової інформації, на сайтах закладів освіти, НМЦ ПТО.

Також озвучено ініціативу регіональної ради лідерів учнівського самоврядування  про продовження пошукової роботи  для перевидання книги «Пам’ять про подвиг» – про земляків-героїв, які загинули на Сході під час російської агресії.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський науковець розповів про своє стажування в Об'єднаних Арабських Еміратах (фото)
Наступний Студенти коледжу МДУ перемогли в міжнародному фестивалі (відео)