Дизайнери з МДУ перемогли на міжнародному конкурсі у Словаччині


Переможці конкурсу дизайнерів у Словаччині, МДУ

Команда дизайнерів одягу, до складу якої входили студенти та викладачі спеціальності конструювання та технологія швейних виробів Мукачівського державного університету, черговий раз узяла участь у щорічному міжнародному конкурсі «Модна Лінія Молодих-2016» у місті Пряшів (Словачина).

Цьогорічною особливістю участі нашої команди було те що, кількість учасників з м. Мукачева досягла рекордної кількості – 15 осіб, а родзинкою стало представлення спільної словацько-української колекції за мотивами народного костюму. Місто Пряшів прийняло всіх учасників теплим весняним сонцем. Конкурс, як завжди, відбувся на високому організаційному рівні завдяки старанням організаторів – Пряшівському коледжу професійної освіти (SOSP), за особистою ініціативою директора пана Кухти Мирослава.

За результатами кропіткої та талановитої роботи студентів за підтримки викладачів та співробітників кафедри (Сєдоухова Є.В., Гонда Л. П., Герасимов В.В., Лозінська Т.А. та інших) було створено та презентовано колекції: «Фольк-мелодія міста» та спільною українсько-словацької «Настрій весни». Ці колекції, як твердять в МДУ, гідно оцінені журі конкурсу: 1-е та 2-е місця в номінаціях «Одяг вихідного дня» та «Повсякдений одяг». Активну участь у підготовці колекцій для конкурсу брали студенти спеціальності конструювання та технологія швейних виробів Мар’яна Бокоч, Лілія Чорба, Надія Микулін, Іванна Вінтоняк, Леся Гвоздянська, Олеся Слава, Оксана  Білан та інші.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ обговорили роботу закарпатських нардепів
Наступний В УжНУ провели олімпіаду з класичного масажу