На Закарпатті створили обласний осередок «Української асоціації економістів-міжнародників»


Зустріч в УжНУ

Нещодавно на факультеті міжнародних відносин УжНУ відбулося урочисте відкриття обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників».

На знакову подію завітав доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної інформації та краєзнавства Хмельницького національного університету, віце-президент «Української асоціації економістів-міжнародників» Ігор Журба, який після урочистостей прочитав для студентів УжНУ відкриту лекцію на тему «Соціальна солідарна економіка як чинник розвитку місцевого самоврядування».

«Сьогодні ми створили обласний осередок та обрали правління. Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Володимир Приходько буде керівником обласної структури.

Асоціація і членство у цій організації дасть нам багато нових можливостей. Викладачі братимуть участь у міжнародних науково-практичних конференціях та матимуть змогу безкоштовно друкуватися у деяких виданнях.

Також  цьогоріч ми плануємо організувати на базі одного з відпочинкових комплексів, що знаходиться поблизу Ужгорода, літню школу для студентів економістів-міжнародників», – зауважив декан факультету міжнародних відносин, доктор політичних наук, професор Микола Палінчак.

Василь Третяк,
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді відбувся круглий стіл, присвячений Степанові Жупанину
Наступний Стартували ігри Закарпатської ліги КВН