Педагог ужгородського ПАДІЮНу – серед найкращих фотохудожників світу


Фотохудожник із ПАДІЮНу

У фойє ОДА відкрили виставку “Карпатський Драг”, яку організовує Спілка фотохудожників Закарпаття під патронатом Міжнародної федерації фотомистецтва та за сприяння управління культури Закарпатської ОДА. Добірка об’єднала близько п’ятдесяти світлин від авторів із різних країн – Китаю, Грузії, України, Словаччини, Угорщини, Італії, Фінляндії та інших країн, – повідомляє ПАДІЮН із покликанням на управління культури Закарпатської ОДА.

Представлені роботи здобули відзнаки Другого міжнародного салону художньої фотографії. Цьогоріч участь у ньому взяли 470 митців із 62-ох країн, надавши для конкурсу майже 7 000 світлин.Оцінювали роботи журі трьох країн – України, Молдови та Грузії. Кожне визначило для себе по кільканадцять фаворитів у чотирьох секціях: “Колір”, “Монохром”, “Краєвид” і “Люди”.

Примітно, що на такому потужному творчому змаганні в списках лідерів фігурують 13 українців, троє з них – члени Спілки фотохудожників Закарпаття: Микола Поцко, Василь Фіцколинець і Ярослав Дуленко. Приємно відзначити, що Ярослав Миколайович Дуленко – досвідчений педагог «ПАДІЮНу», керівник фотогуртка і гуртка образотворчого мистецтва.

Організатори привітали переможців, окремим митцям принагідно вручили відзнаки Другого міжнародного салону художньої фотографії, Міжнародної федерації фотомистецтва, Національної спілки фотохудожників України, Асоціації фотографів Грузії, Всесвітньої організації угорських фотографів та Спілки фотохудожників Закарпаття.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські вчителі за підтримки Євросоюзу опановують систему навчання веб-Quest
Наступний ОПОРА розповіла, як відбувалося ЗНО на Закарпатті