Школярі з Харківщини завітали до Ужгорода в рамках проектів Учнівської Ліги України


Школярі з Харківщини в Ужгороді
Школярі з Харківщини в Ужгороді
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Три десятки школярів Харківщини відпочивали на Закарпатті з 23 до 28 грудня. Навчально-оздоровчий збір лідерів учнівського самоврядування відбувся в рамках проектів Учнівської Ліги України «Схід і Захід – разом» та «Рух лідерів».

Під час збору юні лідери дізналися про історію нашого краю, відвідали Мукачево та замок Паланок, Берегово, Чинадіївський та Ужгородський замки. Каталися на санях у відомому туристичному комплексі «Воєводино», купалися в термальних басейнах комплексу «Жайворонок».

25 грудня, коли Різдво Христове відзначають християни західного обряду, харківчани відвідали с. Сторожниця Ужгородського району, що знаходиться біля Словаччини, де під час різдвяної Служби місцеві школярі ознайомили юних харків’ян із колядками словацькою мовою.

27 грудня з гостями зустрілися лідери Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління», які ознайомили харків’ян з історією та визначними пам’ятками Ужгорода, розповіли про свою діяльність, обмінялися досвідом. Школярі завітали до Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», де подивилися новорічну виставу «Пригоди в казковому лісі», повідомили в ПАДІЮНі.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Закарпатські школярі долучилися до акції «За мир і щастя в Україні»
Наступний Ректори мають терміново подати до МОН розрахунок стипендіального фонду