Студент кафедри журналістики УжНУ складав екзамен з фронту (фото)


Ігор Рижак (другий зліва) з побратимами
Ігор Рижак (другий зліва) з побратимами

На кафедрі журналістики УжНУ тривають комплексні державні екзамени. Через воєнний стан вони вперше проходять у режимі онлайн. І вперше один зі студентів складав іспит із теорії, історії та практики соціальних комунікацій… з передової.

Ігор Рижак, майбутній фахівець з «реклами та зв‘язків з громадськістю», студент заочного відділення, з перших днів добровольцем пішов у Збройні Сили України та став бійцем 128 закарпатської гірсько-штурмової бригади. Війна змінила плани на життя у багатьох людей, але Ігор усе ж таки вирішив не відкладати на потім отримання диплома «бакалавра». Студент упевнено і вповні розкрив усі питання білету та отримав оцінку «відмінно». Підтримували бійця не лише одногрупники, але й побратими.

«Державні екзамени у нас носять публічний характер, тому щойно ми дізнались, що підтримати Ігоря прийшли бійці ЗСУ, ми й їх долучили до онлайн-зустрічі, передали нашим героям слова подяки та поваги до них особисто та української армії, – відзначив завідувач кафедри журналістики Євген СОЛОМІН. – Це був найемоційніший момент, який ми точно пам’ятатимемо все життя».

Студент кафедри журналістики УжНУ Ігор Рижак на фронті
Студент кафедри журналістики УжНУ Ігор Рижак на фронті

«Якщо наші українські хлопці встигають відбивати атаки ворога й успішно складати комплексні “державні” іспити з фаху, то ми точно нескорена і непереможна нація! Ігор заслужено отримав оцінку “відмінно”, комісія була одностайна, але це оцінка за знання, а не за теперішній статус!», – резюмував професор кафедри журналістики, декан філологічного факультету Юрій БІДЗІЛЯ.

Попереду в Ігоря Рижака – захист дипломного проєкту, який він встиг зробити ще до війни. Військовослужбовець ЗСУ дав слово після перемоги над окупантами особисто приїхати та отримати диплом “бакалавра”.

“Пишаємось нашими студентами! Віримо у Збройні Сили України! Наші захисники, повертайтесь живими! Слава героям! Слава Україні!”, – підсумовують на офіційному сайті УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородці перемогли у всеукраїнському змаганні з програмування на базі "Одеської політехніки"
Наступний В УжНУ відбулася зустріч із представниками компанії "EPAM"