Студенти УжНУ створюють роботів (відео)


Студенти УжНУ створюють робототехніку

Із 2005 року в студентській науковій лабораторії при фізичному факультеті УжНУ займаються електронікою й робототехнікою. Сьогодні тут можна побачити справжніх роботів – поки що не надто спритних, зате корисних. Деякі з них є прототипами пристроїв, які створюють розумне середовище – комфортний автоматизований простір, над розробкою якого нині працюють в усьому світі.

Роботів в УжНУ розробляють студенти-старшокурсники під керівництвом кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри прикладної фізики, керівника студентської наукової лабораторії Василя Біланчука. Він згуртував студентів і має плани щодо розширення лабораторії: якщо до розробок долучаться студенти математичних та інженерних спеціальностей, результат спільної роботи може бути значно кращим.

Наразі фізики мають вже серйозні перемоги на конкурсах стартапів. Чому ж саме стартапи зацікавили їх, чим такі проекти корисні у науковому середовищі і як взагалі в УжНУ створюють роботів – у відеоінтерв’ю Медіацентру УжНУ з Василем Біланчуком.

Наталія Каралкіна
Відео Віталія Завадяка

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді зібралися неврологи з усієї України (відео)
Наступний Відбулася зустріч освітян Закарпаття і Сумщини