Учня хустської школи визнали найкращим в Україні фізиком


Едуард Павлишинець

Едуард Павлишинець став переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

З 27 березня до 1 квітня 2016 року в Івано-Франківську проходив ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. У заході взяли участь понад 160 школярів з усіх областей України. Учень 10-Б класу Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Павлишинець Едуард виборов І місце!

Зрозуміло, що такий високий результат – це спільні зусилля учня, учителя та його батьків. Вікторія Дмитрівна Басараб вважає, що талановита дитина – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта нації, зауважили в управлінні освіти, релігій та у справах національностей РДА Хустського району.

Обдарованість маленького Едуарда виявилася ще у початковій школі, коли він отримував відмінні результати у Міжнародному конкурсі з математики „Кенгуру”. У четвертому класі учень став переможцем міського етапу конкурсу „Кращий відгук на прочитану книгу”, який проводився видавництвом „Основа”. З шостого класу Едуард бере активну участь  в учнівських олімпіадах з математики, фізики, біології, хімії, показує високі результати на ІІ, ІІІ етапах олімпіад. У минулому році учень став лауреатом ІV етапу олімпіади з фізики, а вже цього року – переможцем.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ намагаються налагодити діалог між ромами і неромами
Наступний Мистецтвознавець Леся Поліха про творення фірмового стилю УжНУ