Ужгородські туризмознавці вибороли призові місця на олімпіаді у Чернівцях


Туризмознавці УжНУ зайняли призові місця на олімпіаді у Чернівцях

Днями в Чернівцях відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства. Участь у ній узяли й студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ.

Насичена триденна програма почалася з екскурсії Чернівцями, яку, між іншим, провели кращі студенти кафедри туризму ЧНУ. Другого дня у Чернівецькому національному університеті відбулося урочисте відкриття олімпіади.

Наш виш представили студентки Аліна Пішкар та Марія Андрусяк, які пройшли попередній відбір в Ужгороді й показали, що є кращими серед кращих у рідному університеті. Загалом олімпіада зібрала понад 60 учасників з 35 університетів України.

На першому етапі учасники виконували ситуаційне завдання: треба було розробити програму 5-денного автобусного туру Чернівці – Київ через визначені міста, враховуючи відвідання об’єктів-пам’яток, внесених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Крім цього, мали ще й розрахувати вартість цього туру.

Завдання другого етапу були тестовими.

Наступного дня учасникам оголосили результати. Завершення програми було не менш цікавим: екскурсія Резиденцією митрополитів Буковини та Далмації.

Як зізнається одна з наших студенток Аліна Пішкар,

«ця поїздка – здійснення мрії багатьох студентів. Кому ж не хочеться побувати у одному з найвизначніших і найстарших університетів України? На олімпіаді я зустріла декількох друзів з Харкова та Запоріжжя. У Чернівцях побувала вперше. Ми з Машею дуже задоволені цією подорожжю. Особливо цікаво було почути розповідь про рідне місто від студентів-колег. Цього року, на відміну від минулого, завдання олімпіади ускладнили: для розробки маршруту не можна було користуватися інтернет-ресурсами – спиралися винятково на власні знання».

Студентки УжНУ довели, що є добрими знавцями у своїй галузі: Аліна Пішкар привезла додому призове 2-ге місце.

Ксенія Шокіна, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Спортсмени з УжНУ перемогли на чемпіонаті світу в Португалії
Наступний У Мукачівському університеті провели історико-культурний фестиваль "Повернення до себе..."