На територію одного з мукачівських дитсадків батьки заїжджають на автомобілях (фото)


Автомобіль на території мукачівського дитсадка

Жінка-водій на авто “Шевроле” заїхала на територію одного з дитсадків у Мукачеві. На зауваження від однієї з матусь, що це дитсадок і їздити тут не можна, відповіла хамством.

Про це редакції Голосу Карпат розповіла мама одного з вихованців дитсадка №19, де й трапився інцидент.

Зі слів Олександри Клімової, вона із 4-річним сином саме йшли із садочка, аж тут на алеї на території дошкілького закладу з’явився автомобіль “Шевроле”, за кермом якого була жінка середніх років. Коли мама-пішохід, відійшовши убік алеї,  зробила водійці зауваження, що це дитсадок і їздити тут автомобілем не можна, жінка водій відповіла хамством.

“Тебе забула запитати, чи можна… на другий раз зазвідаю”, – приспустивши вікно автомобіля сказала водійка.

Також мама, яка стикнулася із хамством водійки на території ДНЗ, надала виданню фото даного автомобіля, зроблені на території дитсадка, коли авто покидало заклад.

Разом із тим, як зауважили і директор дитсадка Ксенія Грицу, і очільниця управління освіти міста Катерина Кришінець-Андялошій, заїжджати на територію садочка заборонено.

“У садочок може заїхати тільки транспорт, який привозить сюди продукти, а також спецтранспорт – швидка, пожежна машина тощо. Іншим автомобілям в’їзд заборонено. Це свавілля окремих батьків”, – зауважила кореспонденту ГК Катерина Кришінець-Андялошій.

У той же час, за словами численних батьків та зі слів вихователів закладу, проблема водіїв-“оленів”, які не можуть пішки подолати відстань у сто метрів, до будівлі садочку, виникає на території закладу чи не щоранку й щовечора.

“Безпека наших діточок повинна бути пріоритетом для усіх. Багато для цього робить завідуюча ДНЗ №19 Ксенія Грицу. Біля садочка встановлені попереджувальні знаки “Пішохідний перехід”. Але, очевидно, що для деяких водіїв цього недостатньо. Часто бачу, що водії зупиняються просто на “зебрі”, нерідко навіть заїжджають на територію садочку. Звичайно, що таких зухвальців треба штрафувати, поки не почнуть рахуватися з іншими людьми”, – зауважив депутат міськради від цього округу Юрій Кравчук.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський професор пройшов стажування у Відні
Наступний На реалізацію програми розвитку освіти Закарпаття затверджено 600 мільйонів гривень