У Мукачеві відбулися Малі Олімпійськи ігри серед дошкільнят (фото)

Переможці олімпійських ігор серед дошкільнят у Мукачеві

З нагоди Дня захисту дітей команди з найкращих представників кожного ДНЗ (серед старших дошкільників) зібралися на стадіоні СОКу ДЮСШ міста Мукачева, щоби позмагатися за право бути найкращими у місті в таких видах спорту, як стрибки у довжину, метання м’яча, естафетний біг. Діти також змагалися за можливість здобути командну першість, яка визначається за результатами кожного з шести учасників команди у кожному виді програми.

Цього року у змаганнях взяли участь 24 команди з 22 дошкільних навчальних закладів та 2 навчально-виховних комплексів. Змагання традиційно розпочалися зі святкового параду, який очолили 5 Олімпійських богів та команда-переможець попередніх ХVІ Малих Олімпійських ігор – ДНЗ № 34.

Розминка

У кожному з видів змагань за їх результатами було визначено найкращих.

У стрибках в довжину кращі результати продемонстрували:

• вихованець ДНЗ № 18, Лещинець Олександр (І місце);
  • вихованець ДНЗ № 11, Букланов Дмитро (ІІ місце);
  • вихованець ДНЗ № 5, Голиш Іван (ІІІ місце).

Біг

У киданні м’яча на дальність найкращі результати показали:

• вихованець НВК «Гармонія», Насіб Рауф (ІІ місце);
  • вихованець ДНЗ № 7, Руссо Євген (ІІІ місце).

Колона з кульками

В естафеті кращими були:

• команда НВК «Гармонія» (І місце);
  • команда ДНЗ № 5 (ІІ місце);
  • команда ДНЗ № 18 (ІІІ місце).

Командну першість цього року виборола команда вихованців ДНЗ № 5   (І місце), на ІІ місці опинилася команда НВК «Гармонія», почесне ІІІ місце посіла команда ДНЗ № 18, повідомили в управлінні освіти Мукачева.

Усіх переможців змагань було нагороджено грамотами управління освіти, медальками, спортивними призами. Крім того, усі малята мали змогу поласувати смачним морозивом та вдосталь порозважатися на казковому батуті.