В МДУ побували поліціянти в рамках антикорупційної програми


Поліція в МДУ - Мукачівському державному університеті
Поліціянти зустрілися зі студентами та викладачами МДУ

4 жовтня 2016 року в центральному корпусі Мукачівського державного університету відбулася зустріч студентів та викладачів із представниками територіального підрозділу Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області.

Зустріч була організована деканами факультетів спільно з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у вузі та проведена в рамках національної антикорупційної програми на вимогу виконання Закону України «Про запобігання корупції».

Представники Національної поліції України розповіли присутнім про умови та особливості своєї роботи, а також наголосили на формуванні нової ідеології відносин із населенням, яка ґрунтується на принципах верховенства права і пріоритетності інтересів людини. Учасники зустрічі провели роз’яснювальну бесіду із здобувачами вищої освіти з питань протидії корупції у вищому навчальному закладі та звернули увагу аудиторії на обов’язковість притягнення до кримінальної відповідальності всіх учасників корупційних правопорушень

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Комісія виявила, що в ужгородських школах продають заборонені продукти (відео)
Наступний Викладачі та студенти Ужгородського музучилища взяли участь у майстер-класах видатних музикантів