В Ужгороді та Дебрецені провели Міжнародну літню школу для педагогів та науковців (фото)


Відкриття роботи Літньої школи в Ужгороді - у Закарпатстькому інституті післядипломної педагогічної освіти
Відкриття роботи Літньої школи в Ужгороді - у Закарпатстькому інституті післядипломної педагогічної освіти

Упродовж 26 – 29 червня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та Дебреценського університету (Угорщина) пройшла ІІ Міжнародна літня школа “Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у європейському освітньому просторі”.

Мета школи – ознайомити учасників із можливостями розвитку професійної педагогічної і наукової кар’єри в умовах інтеграції української освіти в європейський освітній простір та підготовка до розроблення проектних ідей, написання проектних пропозицій і пошуку партнерів для участі у міжнародних проектах та програмах академічної мобільності для учасників освітнього процесу відповідно до бюджетної програми ЄС на фінансову перспективу 2014 – 2020 рр.

Виступає Тетяна Палько, директор ЗІППО
Виступає Тетяна Палько, директор ЗІППО

Учасники впродовж чотирьох днів брали участь у воркшопах, майстер-класах, слухали лекції найкращих фахівців наукових установ країни, фахівців Центральноєвропейської академії навчань та Сертифікації (CEASC) (м. Бидгощ, Республіка Польща), Дебреценського університету (Угорщина).

Пленарне засідання у ЗІППО
Пленарне засідання у ЗІППО

У перший день роботи Літньої школи в Ужгороді представлено роботу Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в контексті організації міжнародної діяльності.

Учасники Літньої школи у Дебрецені
Учасники Літньої школи у Дебрецені

А 28 червня II Міжнародна літня школа продовжила роботу за кордоном. Дебреценський університет радо зустрів делегацію у складі 47 науковців та педагогів із України.

Учасники Літньої школи мали також можливість ознайомитися з архітектурними пам’ятками Ужгорода й Дебрецена.

Підписання угод про співпрацю
Підписання угод про співпрацю

Результатом візиту стало підписання угод про співпрацю центру педагогічної підготовки Дебреценського університету та кафедри гуманітарних студій та мистецтвознавства гуманітарно-філософського факультету Дебреценського університету з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Більше про роботу школи можете прочитати на сайті ЗІППО в публікаціях:

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ відкрили центр допомоги вступникам
Наступний Досвідом щодо сповільнення старіння з біологами УжНУ ділилася дослідниця Ірландської академії наук