В Ужгороді засідала колегія управління освіти


Засідання колегії управління освіти в Ужгороді
Засідання колегії управління освіти в Ужгороді

29 серпня 2019 року на базі УЗОШ І-ІІІ ст. №20 – ліцею «Лідер» відбулося розширене засідання колегії управління освіти Ужгородської міської ради, в якій взяли участь керівники всіх закладів освіти м. Ужгорода.

На засіданні колегії було розглянуто питання:
– Про підсумки роботи у 2018-2019 н.р. та перспективи розвитку освітньої галузі;
– Про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2019 р. та організацію проведення ЗНО-2020;
– Про внесення змін та доповнень до Плану роботи управління освіти на 2019 р.;
– Про висунення кандидатури на нагородження обласною педагогічною премією імені Августина Волошина.

У роботі колегії взяли участь міський голова Богдан Андріїв та секретар ради Андріана Сушко, які привітали працівників освіти з початком нового навчального року, побажали їм творчої наснаги, витримки та плідної роботи. Міський голова проаналізував рівень готовності закладів освіти до нового навчального року, серед іншого звернув особливу увагу керівників на забезпечення безпеки дітей у навчальних закладах та якості харчування учнів.

Нагородження

Начальник управління освіти Наталія Мухомедьянова доповіла про перспективи розвитку освітньої галузі в новому навчальному році, розповіла про використання державної субвенції і співфінансування з міського бюджету на Нову Українську Школу, що дало змогу забезпечити кабінети початкових класів меблями, усім необхідним дидактичним і комп’ютерним обладнанням, демонстраційними матеріалами тощо. Наголосила на неухильному дотриманні нормативних документів у галузі освіти та чіткій фінансовій дисципліні.

На завершення засідання колегії Богдан Андріїв вручив дипломи переможцям обласного конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти – 2019». За підсумками конкурсу: Дипломом ІІІ ступеню нагороджений ЗДО №28, дипломом ІІ ступеню – ЗДО №16 «Зернятко» і дипломом І ступеню – ЗДО №36, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Восьмикласник із Закарпаття виборов срібло на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики
Наступний Посада директора Хустського професійного ліцею стала вакантною