На базі УжНУ збірна України змагається на Юніорській Балканській олімпіаді з інформатики (фото)


Сергій Лошак, Максим Федорчук, Андрій Басов, Степан Сімак, Василь Меренич
Сергій Лошак, Максим Федорчук, Андрій Басов, Степан Сімак, Василь Меренич

З 25 по 29 листопада юніорська збірна України у складі Андрія Басова (м. Київ), Ксенії Стельбицької (Маріуполь / Кембридж), Максима Федорчука (м. Житомир), Степана Сімака (м. Київ) бере участь у XVI Юніорській Балканській олімпіаді з інформатики ‒ 2023. Лідер команди ‒ випускник університету Берклі (США), голова Федерації олімпіадного програмування в Україні Антон Ципко, заступниками лідера є студенти факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету Василь Меренич та Сергій Лошак.

Змагання проходить у режимі онлайн на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету в аудиторії 155. Це аудиторія, у якій підготувалися три студентські команди УжНУ ‒ фіналісти першості світу, а також десятки учнів-призерів всеукраїнських та міжнародних змагань.

Напередодні цю аудиторію відремонтували та закупили необхідні меблі випускники цього факультету, відомі олімпіадники Сергій Оришич, Єгор Бобик, Андрій Мостовий, Влад Єрмаков, а також програмісти високого рівня, які постійно допомагають олімпіадному руху ‒ Богдан Сергієнко та Олексій Фомін.

Про результати XVI Юніорської Балканської олімпіади з інформатики читайте в наших наступних публікаціях.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Української академії лідерства зустрілися з начальником ДСЯО в Закарпатті (фото)
Наступний У коледжі УжНУ вшанували пам'ять жертв Голодомору (відео)