Викладачі УжНУ грали зі студентами у страйкбол


Економісти УжНУ грали у страйкбол

Студенти та викладачі можуть разом не лише вчитися, а й відпочивати – так вирішило керівництво економічного факультету УжНУ й організувало цього тижня страйкбол для першокурсників.

Ініціатор гри, заступник декана факультету Віталій Герзанич, каже:

«Ми хочемо, щоб молодим людям було комфортно у нас навчатися, а саме цьому сприяють такого роду заходи. По-перше, студенти можуть ближче познайомитись один з одним, знайти друзів. По-друге, вони бачать, що викладачі не завжди суворі і вимогливі – вони також люблять часом відпочити, можуть жартувати. А це робить стосунки між студентами і викладачами значно простішими, відкритішими».

У грі взяло участь 14 студентів, які поділилися на дві команди. Очолили їх доценти Віталій Герзанич та Роман Завадяк. Після кількох годин шпигунських вилазок, наступальних операцій та запеклих перестрілок кращими стратегами і тактиками визнали команду Віталія Герзанича, яка перемогла з рахунком 7:1.

Роман Завадяк каже, що результат гри був далеко не таким важливим, як сам процес. Всі мали неймовірне задоволення, а разом з тим і спортивне тренування пройшли.

І студентам, і викладачам такий вид позааудиторних занять настільки сподобався, що вже обговорюють нові ідеї на майбутнє.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МДУ активізує співпрацю зі школами Мукачева
Наступний У школі на Хустщині діє унікальний музей