Викладачка з Ужгорода перемогла в міжнародному пісенному конкурсі в Ізраїлі


Ганна Данканич виконує українську народну пісню в Ізраїлі

16 грудня 2017 року в Ізраїлі вперше відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс української пісні та романсу. Захід було проведено за підтримки Посольства України в державі Ізраїль, а організатором цього грандіозного музичного свята став Ізраїльський фольклорний театр. Метою конкурсу стала популяризація української музичної культури в державі Ізраїль, виявлення та підтримка молодих талановитих виконавців, зміцнення дружніх культурних зв’язків між Ізраїлем та Україною.

Конкурс відбувся у концертній залі Науково-дослідного інституту імені Х. Вейцмана у м. Реховот, неподалік від Тель-Авіва. Посол України Геннадій Надоленко привітав учасників фестивалю-конкурсу та подякував за любов до української пісні, за популяризацію української культури в Ізраїлі, повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

Конкурсом зацікавилося багато ізраїльських педагогів вокалу та керівників вокальних студій. Гостей заходу порадували своїм співом понад 50 учасників з різних країн, різного віку. Учасники конкурсу змагалися у двох номінаціях – естрадному і академічному вокалі. Їх також було розділено на вікові категорії: дитячу, юнацьку і дорослу. Дорослі виконавці, що мають досвід сценічних виступів, змагалися у окремій категорії – «Професіонали».

Саме у цій категорії виступила викладач циклової комісії «Академічний спів» Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора Данканич Ганна Михайлівна. Вона гідно представила Україну на міжнародному престижному конкурсі, підкоривши членів високопрофесійного журі майстерним володінням голосу, тонким відчуттям образного змісту романсів та пісень, багатством переданих почуттів. За професійне виконання журі нагородило співачку званням лауреата Першої премії.

Ганна Данканич
Ганна Данканич

Приємно, що до складу журі увійшли всесвітньовідомі артисти. Серед них – відомий ізраїльський оперний співак, ліричний тенор, лауреат Національної премії імені Розенблюм в області сценічних мистецтв Фелікс Лівшиць; доктор музики, володар однієї з найпрестижніших музичних нагород у світі – премії Європейського фонду культури при Європарламенті в Страсбурзі, всесвітньовідомий баритон Костянтин Ріттель-Кобилянський; заслужений артист України, відомий співак Дмитро Гершензон; музичний директор Відділу культури муніципалітету міста Петах-Тіква, засновник Першого Ізраїльського конкурсу вокалістів, продюсер численних концертних програм Елла Пасік; координатор Міжнародного фестивалю «Шалом Ізраїль», директор музичних програм Державного Берлінського єврейського центру в Німеччині Белла Ройт та ін.

Учасники фестивалю
Учасники фестивалю

Переможців конкурсу було відзначено грамотами Посольства України в Ізраїлі та пам’ятними призами. Найкращих учасників (і серед них – Данканич Ганну), також запросили взяти участь в концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру, де молоді виконавці мали змогу виступити на одній сцені з членами журі та відомими українськими артистами, гостями фестивалю. Концерти відбулися у рамках VII Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який у цьому році проходив у великих ізраїльських містах – Петах-Тікві та Нетанії. Відомі ізраїльські оперні та естрадні співаки ділилися сценічною радістю із запрошеними співаками з України – Іванною Червінською, учасниками чоловічого вокального квартету «Акорд» та лауреатами І Міжнародного фестивалю-конкурсу української пісні та романсу в державі Ізраїль, повідомили в Ужгородському музичному коледжі імені Д.Є. Задора.

Фото на згадку В Ізраїлі
Фото на згадку
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В ужгородському професійному училищі створили новий навчально-виробничий комплекс (фото)
Наступний В Ужгороді видали книгу про історію всіх навчальних закладів міста