Як студенти УТЕК КНТЕУ вивчали роботу фінансових установ Ужгорода (фото)


Студенти ІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали з екскурсією сервісний центр Ужгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Екскурсію проводила начальник управління Надія Діус, яка ознайомила студентів із структурою управління, особливостями і специфікою роботи. Особливу увагу Надія Іванівна приділила роботі сервісного центру, ознайомила студентів з механізмом призначення пенсій, звернула увагу на нові методи роботи Пенсійного фонду.

Початок екскурсії студентів УТЕК КНТЕУ
Початок екскурсії студентів УТЕК КНТЕУ

З липня цього року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії через вебпортал електронних послуг Фонду – «в один дотик». Це є першим етапом упровадження системи «Е-пенсія». Ця система включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Наступний етап впровадження системи «Е-пенсія» – створення мобільного додатка, що дозволить отримувати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Фонду з мобільних пристроїв (смартфона, планшета).

Новий сервіс дозволяє особі призначити пенсію, не виходячи здому, відвідавши сервісний центр Пенсійного фонду тільки для проведення ідентифікації особи.

Впровадження системи «Е-пенсія» підвищує якість надання пенсійних послуг, значно спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, зменшує витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії тощо.

Пенсійний фонд України надає послугу СМС-ІНФОРМУВАННЯ шляхом надсилання смс-повідомлень на телефонні номери всіх охочих пенсіонерів та застрахованих осіб, які мають електронний цифровий підпис (ЕЦП). Пенсіонерам та застрахованим особам, за наявності у них ЕЦП, Пенсійний фонд України надає послугу з видачі електронних довідок, достовірність яких підтверджується спеціальним QR-кодом. Послуга надається безоплатно та без особистого звернення до відділень Пенсійного фонду. Довідки з QR-кодом дійсні для оформлення субсидій, пред’явлення у банках та подання документів у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Студенти відвідали також Регіональне відділення ОТП-Банку в м. Ужгороді, екскурсію проводив керівник відділення Сергій Федина, який ознайомив студентів з роботою банківської установи, із структурою та функціями підрозділів. Сергій Богданович детально зупинився на різних видах карткових продуктів, їхній характеристиці, перевагах та наявністю лінійки платіжних банківських карток. Звернув увагу на затребуваних пакетних пропозиціях. Наголосив на можливостях використання кредитних карток при здійсненні покупок квитків, отриманні кеш-беків при здійсненні розрахунків у кінотеатрах і користуванні послугами таксі із значними знижками. Преміальним сегментом пакетної пропозиції є обслуговування всієї сім’ї клієнта, оформлення іменних карток дружині, чоловіку чи дитині. Перевагами преміального сервісу для клієнтів є персональний менеджер, який на зв’язку цілодобово, лінія «живого» спілкування, управління фінансами онлайн цілодобово.


Особливо пізнавальною і цікавою для студентів було ознайомлення із роботою сховища. Студенти ознайомилися з роботою касира, обладнанням яке використовується в його роботі, а саме пристрою, що рахує гроші і перевіряє фальшивість грошей.

Хол-менеджер ознайомила студентів із роботою в залі самообслуговування, електронною чергою.

Смочко В. Ю.
голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завтра відбудуться вибори директора Закарпатського ІППО
Наступний В МДУ провели наукову конференцію про церковну монодію