Завтра студенти УжНУ змагатимуться у фіналі чемпіонату Південно-Східної Європи з програмування


Програмування

Три команди УжНУ візьмуть участь у фіналі чемпіонату Південо-Східної Європи з програмування, який відбуватиметься одночасно у Вінниці й у столиці Румунії Бухаресті.

Команди з Ужгородського національного університету UzhNU_AwesomeTeamUzhNU_push –force та UzhNU_Storm змагатимуться у Вінниці з українськими й турецькими колегами, а також із командами, які виступлять у Бухаресті – з Румунії, Молдови, Болгарії, Туреччини, Сербії, Македонії та з Кіпру (повний список команд тут). Тренер перших двох ужгородських команд – завідувач кафедри факультету інформаційних технологій УжНУ Олександр Міца, третьої – магістрант того ж факультету Сергій Оришич.

Фінал чемпіонату Південно-Східної Європи одночасно є й відбором до фіналу світової першості, який відбудеться у квітні 2018 року в Пекіні, столиці Китаю.

За змаганнями можна буде спостерігати онлайн за адресою http://vntu.edu.ua/webcam/cam1.html у суботу, 21 жовтня, з 10 години за київським часом.

Команда UzhNU_push –force серед фаворитів змагань: саме вона у вересні цього року перемогла на всеукраїнській олімпіаді з програмування – хлопці з УжНУ стали першими серед 281 команди.


Читайте більше: Команда Ужгородського університету стала чемпіоном України з програмування


Нагадаємо, у травні команда з факультету інформаційних технологій УжНУ посіла 34 місце на світовій олімпіаді з програмування, що відбувалася в США, і випередила колег із Оксфорда, Принстона та інших університетів.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті обговорювали проблеми виховання в ПТНЗ
Наступний В УжНУ відзначили 20-річчя відділення журналістики (фото, відео)