На Закарпатті визначили найкращого юного знавця історії


обласна олімпіада з історії України
Під час олімпіади

22 січня, у День Соборності України, до Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з’їхалися найсильніші знавці історії, які змагатимуться за право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

133 учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області взяли участь у боротьбі за звання кращого із кращих у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Учасників олімпіади та їхніх наставників урочисто привітали Тетяна Палько, директор Закарпатського ІППО; Роман Офіцинський, голова журі, завідувач кафедри історії України історичного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор історичних наук, професор, які наголосили, що олімпіада проходить в історичний день для України – День Соборності. Прагнення українців до незалежності та свободи – мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Побажали учасникам позитиву, гарних вражень та виважених рішень.

Юрій Шимон, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, викладач історії та суспільствознавства розповів про практичний та теоретичний тури, які складалися з різних типів завдань.

Завдання та результати олімпіади незабаром будуть опубліковані на сайті ЗІППО.

За матеріалами Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Карантин оголошено уже в 150 закарпатських школах
Наступний Норвезьких школярів змушують на уроках грати в комп'ютерні ігри