115 закарпатських учнів беруть участь у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з програмування


Попри карантинні обмеження, триває І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з програмування.

Сергій Вапнічний з учнем
Сергій Вапнічний з учнем

Пандемія стала причиною зупинки багатьох проєктів. У тому числі і всеукраїнських учнівських олімпіад. Але це не стосується олімпіад з інформатики та математики. Маючи сильні спільноти, вони спромоглися, долаючи “бюрократичну машину”, завершити початі етапи минулого 2019-2020 року. Було проведено і відбіркові збори. Сформовані команди успішно виступили на міжнародній арені. Зокрема, на Міжнародній олімпіаді з інформатики збірна України виборола чотири срібні медалі (детальніше тут: Ужгородець здобув срібну медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики), а на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики – одну золоту та три срібні (читайте тут: Одразу два ужгородці представлятимуть Україну на Європейській юніорській олімпіаді з програмування). Варто відзначити, що ужгородці вже чотири роки поспіль потрапляють у збірні і привозять нагороди з цих престижних змагань.

Зараз триває І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Він проходить в онлайн-режимі і завершиться 22 січня. Ще впродовж трьох тижнів є змога зареєструватися і взяти в ньому участь. Наразі уже 115 закарпатських учнів зареєструвались і вже 70 з них пройшли в ІІ етап.

Координатором у Закарпатській області є викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Ужгородського національного університету, вчитель інформатики Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Сергій Вапнічний. Він також є членом правління Федерації олімпіадного програмування. Це громадська організація, яка на свої плечі взяла всі тяготи проведення учнівських змагань з інформатики в Україні (вебсайт: Всеукраїнська юніорська та дівоча олімпіади з інформатики).

Детальніша інформація доступна на сайті E-Olymp UOI Stats (uoi2021.org).

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські першокласники отримали безкоштовні ігрові набори (фото)
Наступний На Закарпатті придбали обладнання для STEM-лабораторії і понад півсотні навчальних кабінетів