Для закарпатських учителів-географів провели майстер-клас із викладання в Новій українській школі


В Закарпатському ІППО з 30 квітня до 17 травня пройшли чергові курси підвищення кваліфікації для вчителів області з предметів „Географія” та „Економіка”.

У рамках курсової підготовки вдалося організувати і провести зустріч із науковим співробітником, доцентом Інституту географії Національної академії наук України, кандидатом географічних наук Савчуком Іваном Григоровичем – автором шкільних підручників і посібників з географії, який ознайомив освітян області з навчально-методичним забезпеченням викладання шкільного курсу географії в умовах НУШ.

Слухачі курсів мали можливість узяти участь у майстер-класі вчителя географії та хімії Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородського району Ганич О.В. Ознайомитися з можливостями сервісу Classtime та особливостями його використання.

Учителі мали змогу зареєструватися на платформі та створити свій перший тест. Кожен слухач отримав презентацію з покроковою інструкцією з використання інтернет-сервісу Classtime. Олена Василівна ознайомила присутніх з додатком Learning Apps, обговорила з ними можливості застосування хмарних технологій на уроках географії та в позакласній роботі.

У Всесвітній день вишиванки була організована зустріч слухачів курсів з першим деканом географічного факультету ДВНЗ „УжНУ”, діючим завідувачем кафедри фізичної географії та раціонального природокористування, професором, доктором фізико-математичних наук Попом С.С.

І на завершення курсової підготовки для вчителів географії та економіки області було організовано і проведено виїзне естетично-пізнавальне заняття в ландшафтному парку „Деренівська купіль”. При сприянні наукового працівника комплексу Куртяк О.Д. слухачі курсів побачили й ознайомилися з колекцією з п’яти тисяч рослин зі всього світу, які і визначають унікальність цього парку в оточенні лісу, почути багато цікавого і корисного про ці рослини, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ганна Сопкова провела нараду з керівниками місцевих органів управління освітою (фото)
Наступний ЗНО в Ужгороді: працюватиме 12 пунктів проведення (відео)