“Хан-академія”: якісна освіта для всіх і всюди


Хан-академія

“Хан-академія” (англ. Khan Academy) – це освітній проект, що його започаткував житель Нового Орлеану (США) Салман Хан у 2004 році: він дистанційно пояснював своїй двоюрідній сестрі важкі теми з математики, розміщував ролики в YouTube.

Через деякий час відео Салмана Хана почали дивитися тисячі людей з усього світу.

Салман Хан
Салман Хан

Особливо популярною “Хан-академія” стала тоді, коли засновник компанії Microsoft Білл Гейтс в інтерв’ю заявив, що навчає своїх дітей за відео Салмана. З того часу американський мільярдер жертвує мільйони доларів на розвиток справи Хана.

Білл Гейтс: “Те, що робить Хан, – приголомшливо! Я вважаю його основоположником руху на підтримку використання технологій для того, щоб дозволити більшій кількості людей вчитися та перевіряти свій рівень знань. Це початок революції!”.

Спочатку “Хан-академія” пропонувала відео переважно з математики. Завдяки пожертвуванням вона розширила свої можливості й розробила курси з історії, медицини, фінансів, фізики, хімії, біології, астрономії, космології, історії мистецтва, економіки, музики, програмування тощо.

Академія Хана і школа
Хан та його однодумці працюють над розробкою нової методики навчання у школах США

Курси академії Хана доступні не тільки англійською, а й іспанською, португальською, французькою, турецькою та багатьма іншими мовами.

Сторінка матеріалів українською мовою доступна за посиланням. Якщо вам чи вашій дитині важко даються теми з математики чи з інших предметів, або якщо ви просто хочете в доступній і цікавій формі здобувати нові знання, то “Хан-академія” – це освітній ресурс, яким варто користуватися.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Чи варто робити з дитиною домашнє завдання?
Наступний Новини за районами