На Тячівщині запрацював новий інклюзивно-ресурсний центр (фото)


Ганна Сопкова у Тячеві

22 березня відбулося відкриття Тячівського районного інклюзивно-ресурсного центру. Це вже другий в області такий центр, де відповідні фахівці будуть забезпечувати системний кваліфікований супровід для реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійно-технічної освіти.

Для проведення комплексної роботи в центрі обладнано кабінети логопеда, дефектолога, психолога, кабінет лікувальної фізкультури та ресурсна кімната.

У заході відкриття взяли участь директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова, голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, голова районної ради Іван Фабрицій, начальник управління освіти райдержадміністрації Марія Думнич та директори інклюзивно-ресурсних центрів.

Сопкова Ганна Іванівна, зокрема, підкреслила, що головним завданням ІРЦ є комплексна оцінка дитини, визначення її особливих освітніх потреб, надання психолого-педагогічної допомоги та консультування батьків.

Освітяни з Тячівщини

У свою чергу голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук зазначив, що з боку районної ради буде зроблено все необхідне для подальшого впровадження інклюзивної освіти в районі. Також від імені депутатського корпусу голова районної ради Іван Фабрицій запевнив у всебічному сприянні діяльності інклюзивно-ресурсного центру.

Новий інклюзивно-ресурсний Тячівського району
Новий інклюзивно-ресурсний Тячівського району

Начальник управління освіти райдержадміністрації Марія Думнич зазначила, що такі центри в майбутньому передбачено відкрити ще у двох населених пунктах району, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Одарка Долгош презентувала в Ужгороді нове мистецтвознавче дослідження (фото)
Наступний Ужгородське управління освіти оголосило про низку нових вакансій