На Закарпатті визначали найкращих юних комп’ютерників


Під час олімпіади з інформатики
Під час олімпіади з інформатики

30 та 31 січня на базі ДВНЗ „УжНУ” проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. 92 учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів змагалися за звання сильнішого інформатика та право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Олімпіадні перегони тривали два дні. Учасники кожного дня розв’язували по 5 задач, котрі перевірялися автоматичною онлайн-системою.

М.М. Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, І.І. Король, проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ „УжНУ”, доктор фізико-математичних наук, доцент, О.М.Левчук, заступник декана факультету інформаційних технологій ДВНЗ „УжНУ”, доцент кафедри інформаційних управляючих систем і технологій, кандидат технічних наук, член журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, М.М. Повідайчик, декан математичного факультету, кандидат економічних наук, доцент, В.М. Орос, голова журі, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій ЗІППО, заслужений вчитель України, кандидат фізико-математичних наук, привітали молодих комп’ютерних інтелектуалів. Вони наголосили, що важливою особливістю інформатики є те, що вона має найширші застосування, що охоплюють, в основному, всі види людської діяльності. Сучасні потоки інформації людство може сприймати і використовувати лише за допомогою комп’ютерів, які здійснюють автоматичне опрацювання величезних потоків різноманітних повідомлень та інформації. Побажали високих результатів та перемоги в нелегких змаганнях.

Експерт-консультант І.В. Шаркадій, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач інформатики, ознайомила учасників із ходом проведення олімпіади.

Допоки учнівська молодь змагалася в олімпіадних перегонах за звання найсильнішого, члени журі, викладачі, учителі взяли участь в інструктивно-методичному семінарі „Особливості роботи вчителів інформатики з обдарованими учнями в сучасних умовах”, який провели працівники Закарпатського ІППО. На заході обговорили питання використання сучасних технологій у роботі з обдарованими учнями, підготовку учнів до участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій, провели аналіз задач IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2014/2015 н.р. та задач олімпіади з інформаційних технологій, повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як колядували дошкільнята в Мукачеві. Гарні фото :)
Наступний Відбувся вебінар голів учнівського самоврядування ПТНЗ Закарпаття