Новий порядок присвоєння вчителям категорій


Кабінет Міністірв України - нові вимоги до кваліфікаційних категорій

Кабінет Міністрів України затвердив перелік кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядок їх присвоєння.

Вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища освіта) після набуття чинності Закону “Про вищу освіту” прирівнюється до освіти за ступенем магістра.

Постановою передбачено, що особі з освітнім ступенем магістра, яку вперше призначено на посаду педагогічного працівника, присвоюється кваліфікаційна категорія “спеціаліст”, якщо на цій посаді передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій.

Особі, яка має науковий ступінь, при призначенні на посаду педагогічного працівника, буде присвоюватися кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, якщо на цій посаді передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій.

Кваліфікаційні категорії і педагогічні звання присвоюються педагогічним працівникам за результатами атестації, що проводиться у порядку, встановленому МОН.

Кваліфікаційні категорії “спеціаліст”, “спеціаліст другої категорії”, “спеціаліст першої категорії” присвоюються атестаційною комісією навчальних закладів. Категорія “спеціаліст вищої категорії” та педагогічні звання присвоюються атестаційною комісією відповідного органу управління освітою.

З повним текстом постанови Кабінету Міністрів “Про затвердження переліку кваліфікаційних
категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння” можна ознайомитися тут.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Постанова Кабінету Міністрів "Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння" від 23 грудня 2015 р. № 1109
Наступний Українська мова та література - програма ЗНО-2016