У Мукачеві проходить конкурс молодих педагогів (фото)


Вихователь Ольга Назаренко проводить заняття
Вихователь Ольга Назаренко проводить заняття

Міський конкурс у Мукачеві «Шукаємо молоді педагогічні таланти» має на меті виявити талановитих творчих спеціалістів, сформувати громадське уявлення про сучасного молодого педагога.

Серед учасників конкурсу вихователі дошкільних навчальних закладів, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, вихователі ГПД, педагоги-організатори, керівники гуртків позашкільних навчальних закладів (стаж педагогічної роботи до 3-х років).

Мукачівські дошкільнята

Учора, 16 лютого, вихователь ДНЗ №33 Ольга Григорівна Назаренко (вихователь 2 молодшої групи) продемонструвала роботу з дітками, використовуючи різноманітні методи навчання.

Під час заняття

Так, з дітьми було проведено цікавий урок, де вони повторювали тему звірів. Діти уявно поринули у ліс, де ознайомлювалися з тваринами, а також мали можливість нагодувати зайчика (гра «Нагодуй тварин»). Насправді, вихователь дуже творчо, водночас уміло підійшла до залучення діток у навчання.

Дошкільнята

Також молодий педагог продемонструвала картотеку дидактичних ігор. Розповіла про те, що у навчанні вони використовують коректурні таблиці Н.В.Гавриш, а в садочку кожна група має свій екологічний проект, повідомили в управлінні освіти Мукачівської міськради.

Дошкільнята в Мукачеві

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Відбулося нагородження переможців конкурсу „Учитель року – 2017” (фото)
Наступний Закарпатські школярі змогли відчути себе криміналістами (відео)