У Мукачеві відбувся профорієнтаційний фестиваль “Місто майстрів” (фото)


Профорієнтація в Мукачеві

У Міжнародний день захисту дітей Вище професійне училище № 3 м. Мукачево, Державний навчальний заклад «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Державний професійно-технічний навчальний заклад «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича» взяли участь у профорієнтаційному фестивалі «Місто майстрів», який відбувся у Парку Перемоги м. Мукачево за сприяння фахівців Закарпатської обласної служби зайнятості, мерії, закладів освіти та роботодавців.

Головна мета фестивалю – продемонструвати дітям можливості дорослого світу, дати спробувати себе у різних професіях, щоб в майбутньому обрати не просто роботу, а улюблену справу.

Педагоги та учні закладів професійної (професійно-технічної)  освіти міста презентували професії, за якими здійснюється  підготовка кваліфікованих робітників, вироби, створені на уроках виробничого навчання та під час занять у гуртках, провели цікаві майстер-класи під загальною назвою «Приміряй професію на собі».

Профорієнтація - перукарі

Також програма фестивалю включала тематичні вікторини, ігри, конкурси малюнків «Моя майбутня професія», тестування з метою професійного самовизначення, профдіагностичні консультації тощо.

Ярмарок кар'єри в Мукачеві

Участь у таких заходах дає можливість дітям ознайомитися з різноманітними робітничими професіями, а підліткам – отримати актуальну і корисну інформацію, яка допоможе їм у виборі справи до душі, повідомляють у НМЦ ПТО в Закарпатській області.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній ЗНО з англійської на Закарпатті складали понад 1800 учасників
Наступний В Ужгородському торговельно-економічному коледжі відбувся конкурс творчих студентських робіт з органічної хімії