У Сторожницькій школі провели благодійний ярмарок


Благодійний ярмарок у Сторожницькій ЗОШ
Під час ярмарку

День Соборності України та 70-ту річницю входження Закарпаття до складу УРСР учні Сторожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Ужгородщині, відзначили оригінально та з великою користю: за пропозицією членів учнівського самоврядування вже вдруге цього навчального року всі учні взяли участь у благодійному ярмарку.

Із самого ранку школа наповнилася дітьми та батьками, які дружно принесли різні смаколики. На великій перерві учні 1-11 класів на окремих столах розклали кулінарні вироби. Семикласники підійшли до справи серйозно: продумали всі дрібниці, щоб заробити якомога більше грошей. Адже всі знають, що зароблені кошти підуть на допомогу хворому хлопчику, який потребує термінового лікування за кордоном.

Учні початкової школи перемогли кількісно: їм найкраще вдається переконувати батьків брати участь у різноманітних справах. І батьки не підвели: від кількості різноманітних тістечок на їхніх столах розбігалися очі. А діти раділи від того, що вони роблять щось незвичне, важливе і дуже потрібне.

Є проста істина: від добрих справ ми почуваємося щасливими. На благодійному ярмарку нам вдалося зібрати аж 1400 гривень. Така колективна справа учнів, батьків та вчителів підтверджує, що добро творити легко.

Надія Ласько,
педагог-організатор Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В обласній олімпіаді з математики взяли участь 110 учнів
Наступний Професійну освіту необхідно фінансувати з державного бюджету, - Хобзей