Закарпатські методисти радилися, як підвищити якість підготовки учнів ПТНЗ


Засідання обласної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття

25 травня відбулося чергове засідання обласної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття. Мова  йшла про форми методичної роботи, що сприяють розвитку творчого потенціалу педагога – необхідної умови якісної підготовки учнів в ПТНЗ.

На основних аспектах організації роботи методиста в ПТНЗ, визначення завдань методичної служби для покращення її результативності зупинилася заступник директора НМЦ ПТО Ладижець І.М.

Важливим напрямом роботи з педагогічними кадрами є підвищення їх професійної компетентності. Із підсумками атестації 2017 року, недоліками в організації роботи атестаційних комісій І рівня, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та завдання методичних служб на наступний навчальний рік перед присутніми виступила методист Войченко Л.П. Вона наголосила, що правильна організація індивідуальної методичної роботи з педагогом у міжатестаційний період та атестація забезпечують розвиток творчої ініціативи педагогів, підвищення їх професійної майстерності та якості навчання.

Методист Вайда С.В. звернула увагу учасників секції на ролі методиста в організації роботи методичних комісій професійного спрямування в ПТНЗ щодо аналізу змісту робочих навчальних програм професійної підготовки, розробки зведено-тематичних планів предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання для розробки робочих навчальних планів на 2017/2018 н. р.

Присутні мали змогу ознайомитися з результатом роботи творчих груп, створених на базі НМЦ ПТО. Зокрема, методист Потапова К.В. презентувала навчально-методичний комплекс із професії муляр.

Також учасники секції взяли участь в анкетуванні  щодо визначення оцінки проекту на тему: «Проектування інформаційно-освітнього середовища професійно-технічних навчальних закладів», розробленого лабораторією електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

 У ході роботи секції методисти отримали консультації з інших питань організації методичної роботи в ПТНЗ, в тому числі й із планування на новий навчальний рік.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу відвідали арт-салон Йосипа Чернія (фото)
Наступний Голова Верховної Ради вручив ужгородській виховательці нагороду (відео)