В Іршаві провели майстер-клас для вчителів історії


Майстер-клас для вчителів історії в Іршаві

Днями на базі Іршавського районного будинку дитячої творчості відбувся майстер-клас для вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін.

Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Керестей С. Ю., вчительки Ільницького ліцею, Корпош С. М. та Лисичко В. І., вчителів Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Газдик І. М., вчительки Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ст., Бойко М. П. та Чубирко Н. В., вчителів Ільницької ЗОШ І-ІІІ ст., Кізляка Д. Д., вчителя Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст., Яцканич Л. І., вчителя Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кузьми С. М., вчительки Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Педагогами були показані різні форми, методи і прийоми роботи з дітьми, яків вони на сьогоднішній день вважають найбільш вдалими і найбільш результативними. Це і робота в групах, робота в парах, відеопрезентації та презентації уроків, робота з історичними документами, дискусії, дебати, рольові та дидактичні ігри.

Учасники зібрання відзначили цікаву форму проведення, оскільки під час проведення імітаційних ігор вони відчули себе не лише в ролі пасивних спостерігачів, а й у ролі учнів та експертів. Під час рефлексії присутні радо виловлювали один одному пропозиції щодо вирішення обговорюваних проблем.

Любов Іванівна Сокач,  методист РМК Іршавського відділу освіти

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Викладачів і студентів Мукачівського університету попередили про відтермінування виплати зарплат і стипендій
Наступний У Мукачеві відбулася виставка-конкурс учнівських робіт