У шкільних обласних олімпіадах візьмуть участь майже 2 тисячі закарпатських учнів


Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти

12 січня олімпіадою з французької мови в області розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Він триватиме до 9 лютого.

У цьому році на обласному етапі школярі змагатимуться за призові місця з 21 предмета. Згідно з рейтингом команд міст (районів) та заявками оргкомітетів ІІ етапу, у ІІІ етапі візьмуть участь близько 2 тис. учнів.

З метою підготовки до організованого проведення всіх етапів олімпіад у поточному навчальному році наказом департаменту 05.10.2015 № 260 „Про проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році” було затверджено умови проведення І – ІІІ етапів, склад предметно-методичних комісій для складання завдань, оргкомітету, журі, апеляційних комісій та кількісний склад учасників ІІІ етапу.

Змагання з усіх предметів, крім біології, математики та інформатики проводяться за завданнями, складеними з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України предметно-методичними комісіями, які очолює голова журі. Завдання для біології, математики та інформатики готуються профільним міністерством.

У разі потреби предметно-методичні комісії забезпечують переклад завдань мовою національних меншин.

Порядок перевірки робіт учасників олімпіад включає їх шифрування членами оргкомітету, безпосередню перевірку робіт членами журі упродовж одного дня, занесення у протокол балів, виставлених журі в роботах учасників олімпіади.

Для вчасного, прозорого і гласного оприлюднення попередніх результатів (протоколів) ІІІ етапу олімпіад інформацію про результати, завдання та ключі розв’язків до них розміщують на сайті Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти наступного дня після проведення олімпіади.

Учасники олімпіад мають право після завершення всіх турів відповідного етапу змагань подавати апеляційній комісії у письмовій формі заяву з приводу правильності та об’єктивності оцінювання виконаних ними завдань і одержати письмову відповідь (за вимогою учня) до підбиття остаточних підсумків відповідних змагань.

Апеляційна заява може бути подана учасником упродовж трьох робочих днів з моменту оприлюднення попередніх результатів відповідної олімпіади. У заяві учень повинен зазначити причину апеляції. Апеляційна комісія повинна розглянути заяву упродовж двох наступних робочих днів. Рішення апеляційної комісії фіксується у протоколі засідання цієї комісії та надається для ознайомлення заявнику.

На підставі протоколів і дешифрування робіт та після розгляду наявних апеляцій приймається спільне рішення оргкомітету та журі про результати відповідної олімпіади, яке оприлюднюється на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації у розділі „Олімпіади та конкурси”, повідомляють у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Історія профтехосвіти Закарпаття
Наступний Відмінності в роботі викладача у Стенфорді й українських вишах