В Ужгородському торговельно-економічному коледжі застосовують нестандартні форми навчання


Нестандартне заняття в УТЕК КНТЕУ

23 вересня 2016 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ було проведено бінарне заняття на тему «Торговельний асортимент риби та рибних товарів» зі студентами II та III курсів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність».

Заняття провели викладачі дисциплін «Товарознавство продовольчих товарів» Г.М.Данко, С.М.Кічера та «Організація і технологія торговельних процесів» А.Ю.Пересоляк. У нестандартному занятті також узяв участь представник мережі магазинів «Українська риба» М.О.Кондратюк.

Під час заняття в УТЕК КНТЕУ

Бінарне заняття – це такий тип заняття, коли викладачі різних дисциплін висвітлюють одну й ту ж тему. У результаті таких студій в студентів формується більш комплексне розуміння теми, вони вчаться аналізувати поставлені завдання з різних сторін. Таке заняття сприяє формуванню у студентів цілісної системи знань і вмінь за вказаною темою, розвиває їхні фахові здібності й креативні можливості застосовувати набуті знання в подальшій практичній діяльності.

Г.М. Данко,
заступник директора з навчально-виробничої роботи УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський науковець розповів про час заснування Ужгорода (відео)
Наступний Навчальний рік у Закарпатському угорському інституті почався в реформатській церкві виконанням "гімнів двох держав"