Військові навчають ужгородських школярів бойового мистецтва (фото, відео)


Школярі з Ужгорода та Ужгородщини ознайомлюються із бойовою технікою

Два дні учні загальноосвітніх шкіл Ужгорода, Ужгородського району та міста Чоп проходили теоретичне та практичне навчання у військових частинах міста та на полігонах з метою закріплення знань, умінь та навичок учнів з навчального предмету «Захист Вітчизни», визначення рівня їх готовності до військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях України.

Вони відвідали військову частину на вулиці Другетів та Оріховський полігон. Участь у військових навчаннях узяли не тільки хлопці, а й дівчата.

Під час польових зборів юнаки складали нормативи з вогневої  підготовки, тактичної підготовки, з основ медичних знань, прикладної фізичної підготовки та з цивільного захисту.

Під час військових зборів в Оріховиці

На другий день учасники польових зборів виконували бойові стрільби з автомата Калашнікова, більшість учнів продемонстрували високу і якісну вогневу підготовку.

Військові збори в Ужгороді

На третій день  польових зборів юнаки відвідали військову частину, де  ознайомилися з бойовим шляхом цієї частини, озброєнням та бойовою технікою, вивчили ТТХ озброєння. З юнаками були проведені кваліфіковані заняття з надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій. Досвідчені спеціалісти провели заняття із захисту від зброї масового ураження. Юнаки виконували нормативи із захисту від зброї масового ураження. Також учні мали можливість виконати норматив із подоланням смуги перешкод та кидання гранати, повідомили в Ужгородській РДА.

Військові збори школярів в Ужгороді

Деталі – у сюжеті телеканалу “Тиса-1”.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ відбулася благодійна виставка-ярмарок великодніх писанок
Наступний Піратська наука. Де в Україні найбільше нелегально скачують публікації