Гриневич наказала провести в Ужгороді всеукраїнські олімпіади з угорської та румунської за спонсорські кошти


Міністерство освіти і науки України

На сайті МОН оприлюднили наказ № 415 від 17.03.2017 “Про проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії для учнів 8 класів, з угорської мови та літератури і румунської мови та літератури для учнів 9-10 класів у 2016/2017 навчальному році”.

Цим документом міністр освіти і науки України Л. Гриневич розпорядилася провести у 2016/2017 навчальному році IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії для учнів 8-х класів, угорської мови та літератури і румунської мови та літератури – для учнів 9-10-х класів за рахунок коштів фізичних осіб, підприємств, установ, організацій, фондів, добровільних внесків та інших джерел, не заборонених законодавством.

За організацію та проведення ІV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із угорської мови та літератури й румунської мови та літератури відповідальними призначили департамент освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації (Сопкова Г.І.) та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти (Палько Т.В.).

В олімпіаді з угорської мови та літератури 27 – 29 березня 2017 року в Ужгороді має взяти участь 21 особа, у тому числі 5 учнів, 1 керівник команди, 3 члени журі, 12 членів оргкомітету; в олімпіаді з румунської 27 – 29 березня 2017 року – 25 учасників, у тому числі 8 учнів, 2 керівники команди, 3 члени журі, 12 членів оргкомітету.

Як бачимо, на обох олімпіадах членів оргкомітету більше, ніж учасників.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В "Арніці" на Воловеччині учнів ознайомили з історією Карпатської України
Наступний Результати реєстрації на ЗНО в Закарпатті. Інфографіка